Шоу флайбордистів

Шоу Флайбордистів

Люди, що ширяють повітрям, які, до того ж, виконують немислимі акробатичні трюки під музику – найактуальніше і видовищне шоу для сучасних і активних свят.
Що таке флайборд шоу

Флайборд шоу

Це новинка в екстремальних розвагах. І полягає вона у польоті нашого артиста екстрімала на флайборді, платформі, яку спортсмен кріпить до ніг. Працює вона за допомогою викиду води через реактивні сопла.
Але для незабутнього шоу обов’язково додатково використовується музика, спеціальні костюми та піротехніка. За допомогою майстерності флайбордистів та різних атрибутів розробляється спеціальна шоу-програма, яку можна використовувати як родзинку будь-якого заходу: різноманітних фестивалів, концертів та вечірок з нагоди відкриття закладів чи святкувань Дня народження. На задньому фоні ми використовуємо піротехнічне оформлення сцени з фонтанами іскор, віяловими підстрілами та страбоскопами. Все разом це створює приголомшливий візуальний wow ефект
Наші найкращі пропозиції
Ми пропонуємо вам видовищне шоу в денний або нічний час доби. Яскравими та незабутніми на будь-якому святі буде акробатичне шоу з використанням різних костюмів, за вашим бажанням. До того ж наші фахівці можуть окрім базової програми розробити індивідуальну, враховуючи переваги клієнта.
У нічний час для створення приголомшливого ефекту шоу доповнюється виступом з піротехнікою та вогнеметами. А людина, що летить у темряві, з різнобарвними іскрами, що розсипаються з-під ніг, залишить неповторні спогади на довгий час. Вдень флайборд шоу доповнюється різними реквізитами та кольоровим димом.
До того ж, можна зробити подарунок доброму другові або близькій людині, замовивши його політ із досвідченим флайбордистом. Це дозволить йому відчути приплив адреналіну та зробити його свято незабутнім.

Відео нічного шоу флайбордистів

Як ми працюємо?
Ми цінуємо ваш час і для того, щоб замовити найвидовищніше шоу, потрібно всього лише заповнити бриф на сайті. Наш фахівець неодмінно зв’яжеться з вами для уточнення деталей.
Щоб шоу пройшло ідеально, а ви і ваші гості насолодилися чудовим видовищем, досвідчений наш спеціаліст попередньо огляне місце проведення заходу та складе програму відповідно до вашого бюджету.
Як замовити флайбордисти Київ
Щоб замовити шоу флайбордистів у Києві потрібно обов’язково звернутися до Infinity-fire або зробити замовлення на сайті компанії. У будь-якому випадку наші фахівці зв’яжуться з вами та запропонують вам найкращий сценарій шоу.
Наша команда дозволить вам у повній безпеці поринути у невідомий світ між небом та водою. Можливість адаптувати наше інноваційне шоу під кожного замовника робить його свято захоплюючим та неповторним.
Флайборд шоу – це, безумовно, найвеселіша розвага, яку ви можете отримати на воді.

Comments are closed