Піротехнічне шоу у Києві

Піротехнічне шоу

Піротехнічне шоу – це фонтани різнокольорових іскор, різноманітні піротехнічні інструменти, спеціально придумані та сконструйовані нашими техніками, спалахи та салюти, які неодмінно здивують Ваших гостей, і не залишать байдужим нікого. Всі ми захоплюємося, споглядаючи феєрверк у нічному небі, але уявіть якби Вам довелося побачити таке чаклунство в руках людини. Артисти нашої організації майстерно володіють цим інструментом, використовуючи фонтани золотих іскор змінюють свій колір і малюючи ім’я химерні фігури у просторі. Також використовуємо яскраві спалахи стробоскопа всередині наших божевільних інструментів здивують вас до глибини душі.

Організація піротехнічного шоу, наземний феєрверк.

Піротехнічне шоу у Києві 

Також у нас можна замовити салют. Який ми робимо із найкращих салютних установок. Авторськи пов’язуючи їх, отримуючи великий салют (салютна зв’язка). Відео наших робіт можна переглянути на сайті gendalf.com.ua

Піротехнічне шоу на ходулях

Новий віяння в жанрі вогненно-піротехнічного шоу, видовище унікальної яскравості та грандіозності. Виняткове захоплення і захоплення викликає у глядача споглядання велетня з інструментом, що іскриться. Піро-шоу може стати кульмінацією будь-якого свята та надовго запам’ятається всім без винятку. Піротехнічне шоу – це артисти у барвистих костюмах, які працюють з піротехнічним інструментом, різноманітні піротехнічні примочки (стробоскопи, фонтани, додавання титанової стружки, різноманітні феєрверки), тим самим роблять феєрверк “живим”!
Якщо ви все ще не знаєте, чим замінити феєрверк на весіллі. То замовляйте барвисте піротехнічне шоу, піротехнічні написи, або просто фаєр шоу з наземним феєрверком. При замовленні вогняне шоу у київ отримуєте піротехнічне шоу у подарунок. до якого входить не лише виступ артистів з вогненним та піротехнічним інструментом (піротехнічні віяла, піротехнічні напої), а також численні спецефекти та спеціальний реквізит. Справжнє шоу вогню.
Новинка сезону 2020 “Спаркл шоу


Замовити вогняне шоу, Вогняне шоу Київ:

+38(095)769-60-77 Валерій

Comments are closed