Лазерне шоу. Світове шоу

Лазерне шоу

Лазерне танцювальне шоу – чудовий варіант для будь-якого свята. Особливо ефектно воно виглядає у клубах.
Танцювальний номер з лазерами та дзеркальними костюмами стане незвичайним і незабутнім подарунком гостям та молодятам. Витончені артисти в клубах диму, дзеркальних футуристичних костюмах білого кольору, які здатні відбивати світло лазерів. Наші артисти покажуть професійний танцювальний виступ з лазерним промінням, який надовго залишиться одним із найяскравіших спогадів вечора.
Кількість виступаючих – від 2 до 3.
2 артистки, виступ 5 хвилин = 5000 грн.
3 артисти, виступ 7 хвилин = 7500 грн.

Пропонуємо кілька танцювальних програм на вибір, які відрізняються тривалістю та складністю елементів.
Наше стильне лазерне шоу часто замовляють як розваги гостей на весіллі, так як весільні розваги – це важлива частина життя молодят, яка залишається в пам’яті наречених і їх гостей назавжди. Ми даруємо радість, задаємо вечору особливий стиль та створюємо атмосферу.

Замовити шоу з лазерами та димом

Наш колектив складається з кількох професійних виконавців, які виступають у стилі vogue, waaking, tribal fusion та belly dance. Мікс із цих та багатьох інших танцювальних напрямків створює неповторний стиль наших номерів, спокусливий і водночас строгий, експресивний та загадковий. Ми створюємо оптичні ілюзії за допомогою лазерів, дзеркальних костюмів та дим-машин. Якщо ви хотіли замовити лазерне шоу на весілля з нотками східної тематики, то по-перше – ви будете приємно вражені стилем наших виконавиць. По-друге, відходячи від звичного танцю живота, ви можете замовити східні танці сучасного виконання – геометричні лазерні промені та чарівний дим нагадають вам про загадки сходу, але при цьому відкриють абсолютно новий перформанс.
Екстраординарний візуальний ефект досягається за допомогою лазерів червоного кольору, дзеркальних костюмів, задимлення та світла. Геометричні візерунки то сплітаються в симетричні лінії, то розходяться в просторі нарізно, а дим посилює оптичний ефект. Ви можете не перейматися безпекою — промені нешкідливі, до того ж артисти не спрямовують їх на глядачів.
У лазерному шоу використовується дим-машина — об’ємний дим, що стелиться, надає додаткову оптичну ілюзію танцювальному дійству на сцені. При цьому дим повністю нешкідливий, він не залишає запаху, ні слідів.
Наші глядачі завжди дивляться виступи із непідробним інтересом. Вони знімають відео на камери та смартфони, а після дякують за створену атмосферу свята на весіллі чи вечірці. Ми щасливі бачити радість наших глядачів, це найкраща нагорода.
Для яких заходів підійде танцювальне шоу?
Ви можете замовити лазерне шоу як весільні розваги, на музичну вечірку, на день народження, як сюрприз другові чи подрузі, як виступ на концерті, святі та фестивалі.
Ціну на лазерну танцювальну програму уточнюйте у організаторів, оскільки вона залежить від того, яка кількість учасників та яку тривалість виступу ви хочете замовити на захід.
Ми пропонуємо дивовижне видовище – чарівне видовище, яке вражає своєю унікальністю. Ми поєднуємо Ваші фантазії та сучасні технології. Наше лазерне шоу здивує гостей на святі будь-якого формату. Світловий виступ задасть святковій та важливій для Вас події ексклюзивний стиль та гідний статус. Це шоу нового рівня завдяки сучасному та якісному реквізиту, яке дозволяє здивувати глядача яскравими світловими картинами. Ви можете замовити світлове шоу у Києві та інших містах України.
Такі уявлення швидко набирають популярності як ультрамодна тенденція в мистецтві та індустрії розваг у м. Київ, а також по всій Україні.
Відмінною розвагою на дитячому святі може стати танцювальний номер у східному стилі. Лазерне шоу можна зробити в подарунок на день народження або здивувати молодят оригінальним подарунком. Подібна програма на весілля без сумніву викличе бурю яскравих емоцій, позитивних моментів та дивовижних спогадів.

 

Наше світлове шоу

Загалом світлове шоу досить молодий жанр мистецтва, що з’явився як відгалуження і з’єднання вогняного мистецтва і театру. За барвистістю та ефектністю має схожість із вогненним шоу. Без сумніву, справжній вогонь зачаровує глядачів, але світлове шоу виглядає не менш екстремально та яскраво, а головне безпечно та сюжетно. Тому світлове шоу обирають для заходів та свят, на яких головні гості – це діти.

<

Comments are closed