Ходулісти у Києві

  • Ходулісти у Києві

 

Зробимо невеликий екскурс в історію, щоб розібратися хто ж це такі ходулісти.
Ходити на ходулях почали ще в давнину. Ходулісти брали участь у всіх народних гуляннях та святах. У жонглерів на ходулях була виграшна позиція, оскільки їх могли бачити здалеку.

Французькі ходулісти почали використовувати ходулі для того, щоб запалювати гасові ліхтарі на головних вулицях міста. У наш час існують амортизаційні ходулі, (придумали їх ґрунтуючись на передній вилці амортизатора гірського велосипеда) на яких можна стрибати та дивувати глядачів фантастичними трюками.

Ходулісти на весілля

Ходити на ходулях досить складно, у цій справі потрібно напрацювати навичку, я б порівнював цей процес з навчанням катання на сноуборді. Спочатку, потрібно, щоб тобі допомогли залізти на ходулі, і злізти з них. Коли ти вперше стаєш на ходулі, ти дивуєшся тому, наскільки вище стаєш і як далеко можеш дивитися, а враховуючи автономність і те, що ти можеш переміщатися, весь процес перетворюється на цікаву гру. Люди здаються маленькими, ти ведеш далі, і можна зривати яблука з дерев. У Скандинавії за допомогою ходулів перетинали болота. А ще це небезпечно, якщо з ходуль впасти, то можна боляче вдаритися.
У давнину на ходулях ходили в основному в європейських країнах, використовували їх як з практичної точки зору( запалювання гасових ліхтарів) так і для шоу( жонглери на ходулях). Хороший варіант розваги гостей – це ходулісти на весілля влітку. Європейці вірять у весільні прикмети і в те, що якщо молодят під час весілля привітає людина на ходулях, то на сім’ю чекає довге і щасливе життя. У Латвії навіть були такі весільні традиції, як зустріч гостей на ходулях, до того ж це дуже – оригінально та актуально. Ваші гості будуть приємно здивовані, побачивши ходулістів, виходячи з машини. Ходулісти це чудові артисти на весілля Київ. Пишіть нам і дізнавайтеся ціну на цю послугу.

Вогняне шоу на ходулях

Ходулісти нашого театру – артисти на ходулях в оригінальних костюмах (світлодіодні костюми), що працюють з вогненним інструментом, що іскриться. Ці гіганти перенесуть вас у чарівну країну вогняної дії. Вогняне шоу на ходулях це унікальне яскраве та неповторне видовище. Також вони можуть зустрічати гостей та показувати трюки, залучаючи людей до вашого заходу. Високі ходулі та яскраві оригінальні костюми завжди роблять ходулістів центром загальної уваги. Височачи над натовпом, ці артисти влаштовують яскраві уявлення, притягують погляди захоплених перехожих. Якщо ви хочете, щоб ваше свято запам’ятався надовго ходулісти це те, що вам потрібно. Театр вогню Інфініті надає ходулістів на будь-яке свято, і ми спеціально підберемо костюми та образи під тематику свята. Наші ходулісти часто працюють на весіллях, можна замовити 1 артиста за доступною ціною. Наше шоу ходулістів це завжди яскраво весело та актуально.

Ходулісти на свято

Ходулісти можна замовити на будь-яке свято. Для зустрічі гостей або просто як символ вашого заходу. Ми можемо спеціально під вас підібрати та пошити нові костюми, які ідеально підійдуть для вашої тематики. Ми використовуємо власні потужності у виробництві костюмів, а значить вони вийдуть надзвичайно бюджетними але відмінної якості.

Наші костюми

  1. Українські
  2. Красувальні, клоунські (підходять для дитячих заходів)
  3. Джентльмени в циліндрах
  4. Японія
  5. Індія

Реклама на ходулях

Промоушн на ходулях нове віяння рекламної промисловості. Ходулісти в тематичних костюмах безпосередньо відносяться до вашого виду діяльності привертають увагу людей, поки промоутери роздають промо-матеріали здивованим обивателям. Подібні промо акції дуже цінні з погляду не тільки того, що флаєри лунають більшій кількості людей, але ще й тому, що про це довго і багато говорять, і ваша популярність зростає. Подібні іміджеві акції добре себе зарекомендували в офлайн-маркетингу.

  • Ходулісти у Києві

Дізнатися про ціни, або замовити ходулістів можна за номером:+38(095)769-60- 77 Валерій

Залишити відповідь